На «дорозі життя» між Ірпенем і Києвом працюють бригади швидкої добровольчого мобільного шпиталю (фото, відео)

photoeditorsdk-export

На «дорозі життя», як тепер стали називати Новоірпінську трасу, щодня працюють бригади швидкої допомоги Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова. Ризикуючи власними життями, медики-волонтери під постійними обстрілами транспортують поранених і важкохворих від відомого вже на весь світ зруйнованого моста в ірпінському мікрорайоні Романівка до медзакладів Києва.

«Волонтери Ірпеня, рятувальні служби підвозять людей до мосту. Поранених стабілізуємо, веземо в опорні пункти, роботи вистачає. Кожен, кого вивозимо – це окремий величезний світ, з посіченою плоттю ворожими осколками… Обстріли сильні, таке враження, що ворог огризається все запекліше», – розповідає медик-волонтерка Вікторія Крамаренко.

«Сьогодні мешканці вул. Лисенка та БКЗ, які нещодавно звільнені від орди, виходили невеличкими групками. Серед них багато стареньких, важкохворих. Наше чергування почалось о 6-й годині ранку, о такій ранній порі людей на мосту не було. О 7.30 почався масований артобстріл, це відчули прилеглі райони міста. З 8.00 тривала відносна тиша…», – написала Вікторія на своїй фейсбук-сторінці 31 березня.

За декілька тижнів війни інтернаціональний екіпаж Першого добровольчого мобільного шпиталю, в якому працює Вікторія Крамаренко, евакуював близько тисячі поранених.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!