На Гостомельському шосе в Ірпені асфальтують прибудинкову територію (відео)

photoeditorsdk-export - 2020-07-10T171638.503

Сьогодні в Ірпені на Київщині проводиться асфальтування прибудинкової території по вул. Гостомельське шосе, 5-А. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«На минулому тижні ми провели збори з людьми, визначилися, що і як ми робимо на прибудинковій території… Днями тут прибрали сухостій і старий паркан», — зазначив посадовець.

За його словами, асфальтне покриття буде прокладене до кожного під’їзду. Також у дворі облаштують зливову каналізацію. Після цього в під’їздах будинку замінять вікна й двері.

«Хочу ще раз подякувати неймовірним мешканцям цього двору, які особисто долучаються до позитивних змін у своєму домі!» — додав Олександр Маркушин.

Олександр Маркушин на Гостомельському шосе, 5а

На Гостомельському шосе, 5а сьогодні асфальтують прибудинкову територію. Днями тут прибрали сухостій і старий паркан. Далі у цьому будинку замінять вікна та двері у під’їздах. Хочу ще раз подякувати неймовірним мешканцям цього двору, які особисто долучаються до позитивних змін у своєму домі!#Ірпінь #Приірпіння #Ірпінська_ОТГ #Київщина #реконструкція_дворів #Гостомельське_шосе #Олександр_Маркушин #Нові_обличчя

Gepostet von Олександр Маркушин am Freitag, 10. Juli 2020


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!