На ірпінській набережній відкрили скейт-парк європейського зразка (фото)

photoeditorsdk-export (37)

На ірпінській набережній відкрили один із найбільших скейт-парків Київщини. Він відповідає європейським стандартам, тут можна проводити змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Площа скейт-парку – майже 900 квадратних метрів. Він складається з серії розгінних гірок, air-зони та двох street-зон. У кожній зоні можуть одночасно кататися, не заважаючи одне одному, по 6–7 осіб. Збудували скейт-парк за кошти міського бюджету розвитку.

«Ще одна локація додалася на нашій набережній. У наступному році ми й далі будемо розвивати набережну в напрямку спорту. Хочу сьогодні подякувати всім тим, хто вірив, що ми це зробимо. Хочу подякувати нашій управлінській команді й депутатському корпусу, який підтримував і підтримує наші ініціативи. Дякую голові Інвестиційної ради Ірпеня Володимиру Карплюку та команді партії “Нові Обличчя”, які ініціювали створення цього сучасного скейт-парку у нашому місті», – зазначив міський голова Олександр Маркушин.

Народний депутат України Андрій Клочко, який брав участь у відкритті скейт-парку, висловив упевненість у тому, що найближчим часом в Ірпінській громаді відкриватимуться нові якісні спортивні комплекси.

Відразу після відкриття скейт-парк узялася випробовувати майже сотня юних скейтерів і самокатерів.

«Щиро радію, що сьогодні на відкриття скейт-парку на ірпінській набережній прийшло стільки юнаків із самокатами і скейтами. Адже вони надають перевагу активним іграм на свіжому повітрі, а не ґаджетам! Тепер у них є ще одне місце в Ірпені, де можна класно проводити час, спілкуючись із друзями», – зазначив Олександр Маркушин.

Він закликав батьків «забезпечити своїх дітлахів шоломами та спеціальним захистом, адже безпека в таких екстремальних видах спорту – понад усе».


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!   

НОВИНИ

Юні патріоти з Ірпеня збирають кошти для ЗСУ (відео)

11 сер 20:28

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України на Київщині (відео)

11 сер 19:49

Детальніше
Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

11 сер 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

11 сер 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

11 сер 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

11 сер 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

11 сер 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

11 сер 11:09

Детальніше
Всі новини