На ірпінській набережній відкрили скейт-парк (відео)

Серія розгінних гірок, air- та street-зони. Три окремі простори, де може одночасно кататися до семи екстремалів, при цьому не заважаючи один одному. На ірпінський набережній гучно та драйвово відкрили скейт-парк.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова: 
«Ще одна локація додалася на нашій набережній. У наступному році ми й далі будемо розвивати набережну в напрямку спорту. Хочу сьогодні подякувати всім тим, хто вірив, що ми це зробимо – не тільки скейт-парк, а й набережну, хочу подякувати нашій управлінській команді й депутатському корпусу, який підтримував і підтримує наші ініціативи».

Ірпінський скейт-парк – один із найбільших у Київській області. Його площа складає 900 квадратних метрів: 32 метри в довжину й 18 – у ширину, що відповідає європейським стандартам. Рівень його якості та функціоналу дозволяє проводити тут змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів. На відкритті ж його тестувала в основному малеча, яка чекала на цю подію із шаленим нетерпінням. 

Діти:
«Я чекав на скейт-парк дуже довго, і зараз я радий, тому що його відкрили».
«Я знаю, що в Бучі скейт-парк дуже маленький, а тут великий – може кататись багато людей одразу».

Василь Чернявський, журналіст:
«Як часто будеш сюди приходити?»

Хлопчик:
«Дуже часто, перед школою».

Василь Чернявський:
«А після?»

Хлопчик:
«І після».

Основні роботи з будівництва скейт-парку підрядники виконали менше ніж за місяць, хоча бетонування основи було виконано ще в минулому році. Об’єкт побудовано за кошти бюджету розвитку громади.

Микола Заєць, тренер із лонгбордингу:
«Ми ще в минулому сезоні подали проєкт на те, щоб нам зробили скейт-парк, щоб розвивати все-таки вуличний спорт. #Вуличний_спорт_маси – це наш хештег. І от ми розвиваємся, розвиваємось, і тут раз – у нас є такий чудовий скейт-парк! Один із найбільших в Україні, як не як. І зараз багато молоді може розвиватися, прогресувати та ставати професійними спортсменами».

Тож екстремальне дозвілля в Ірпені виходить на новий рівень. Головне – не забувати про обов’язкове екіпірування та техніку безпеки. Адже здоров’я в місті спорту – понад усе.

Андрій Клочко, народний депутат України:
«Бажаю, щоб у вас було здоров’я відкривати (нові спортивні об’єкти), бути почесними гостями, бути друзями для малечі, і щоб у них (дітей) завжди була можливість в Ірпені щодня мати в розпорядженні якісні новітні спортивні комплекси, які ми разом із місцевою владою будемо відкривати, я впевнений, найближчими роками, найближчим часом».

У день відкриття на ірпінській набережній райдери влаштували справжнє шоу. Ігор та конкурсів також було вдосталь. І набережна мало не спалахнула від енергетики учасників та гостей свята.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!