Реклама

На Київщині померли ще дві людини з COVID-19

001 141 825x460

За останню добу в Київській області померли дві людини, які хворіли на COVID-19, повідомила пресслужба облдержадміністрації, посилаючись на обласний лабораторний центр. Загалом на Київщині вже 15 жертв коронавірусу.

За даними пресслужби КОДА, останні летальні випадки сталися в Макарівському й Броварському районах. У першому випадку помер 44-річний пацієнт, у якого, крім COVID-19, було діагностовано двосторонню пневмонію, туберкульоз легенів і цироз печінки. На Броварщині жертвою хвороби став чоловік у віці 94 років.

Раніше померли 6 мешканців Києво-Святошинського району та одному жителю Василькова, Фастова, Українки, Білої Церкви, а також Макарівського, Васильківського та Ставищенсього районів.

Як повідомлялося, протягом доби на території Київської області коронавірус виявили у 39 людей. Усього на Київщині підтверджено 643 випадки захворювання на COVID-19, одужали 70 хворих.

Найвищий в області рівень захворюваності зберігається в Києво-Святошинському районі, який межує з Приірпінням – 221 випадок (видужали 25 осіб). У Бородянському районі зафіксовано 6 випадків, у Вишгородському — 16 (вилікувалися троє).

На стаціонарному лікуванні в області – 136 хворих на COVID-19.

Нагадаємо, в Ірпінському регіоні зареєстровано 26 випадків коронавірусної хвороби (16 — в Ірпені, 5 — у Коцюбинському, 3 — в Гостомелі, 2 — у Ворзелі). Видужали 6 людей.   


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама