Реклама

На Київщині створено Спостережну раду з питань відбудови

Image 55

За ініціативи голови Київської КОВА Руслана Кравченка на Київщині працюватиме Спостережна рада з питань відбудови. Про це він повідомив на своїй сторінці

За словами очільника області, відкритість на всіх етапах відновлення підвищить довіру до всього процесу загалом

До  складу ради увійшли представники ПРООН в Україні, Трансперенсі Інтернешнл Україна, Інституту законодавчих ідей, Open Contracting Partnership, Центру досліджень фіскальної політики та Інформаційної агенції «УНН».

«Основне завдання Спостережної ради – це контроль за всіма етапами відбудови від планування до завершення проєктів. Маємо забезпечити їх ефективне виконання та відповідність стандартам та вимогам. Так рада здійснюватиме моніторинг та перевірку всіх процедур закупівель, які стосуються відбудови, щоб гарантувати їх чесність та прозорість. Вивчатиме бюджети, фінансові звіти і витрати на відновлення, щоб гроші використовувались ефективно. Також рада буде рекомендувати обʼєктивні критерії вибору об’єктів для відновлення з огляду на максимальну користь для населення. Впроваджуватиме процедури, які унеможливлюватимуть корупційні дії», — розповів очільник КОВА Руслан Кравченко.

Треба зазначити, що на Київщині наразі реалізуються сотні проєктів, зокрема в рамках UNITED24 будуть відновлені 18 багатоповерхівок; за кошти обласного бюджету будуємо 93 приватні будинки; коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії запланована відбудова 86 об’єктів; 9 обʼєктів – у рамках обласної програми будівництва споруд цивільного захисту; 14 обʼєктів – за кошти Європейського інвестиційного банку тощо. Крім того, в рамках програми «Нова оселя» вже 42 родини, житло яких було зруйновано, отримали ключі від нових квартир.

До відома.  Внаслідок військової агресії росіян на території області було пошкоджено або зруйновано майже 27,5 тис. об’єктів. Завдяки спільним зусиллям – надходженням із державного, обласних, місцевих бюджетів та коштам міжнародних партнерів – уже успішно відновлено понад 12,8 тис. об’єктів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама