Реклама

На міжнародній конференції в Гостомелі обговорили маловідомі сторінки життя митрополита Петра Могили

Photoeditorsdk Export 2019 10 11t101343.866

10 жовтня Ірпінська загальноосвітня школа №13 (Гостомель) приймала ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Митрополит Петро Могила. Маловідомі сторінки життя». Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Учасниками конференції стали відомі фахівці в галузі історії, краєзнавства, музеєзнавства з провідних наукових установ Києва й Київщини, вчителі та учні закладів загальної середньої освіти Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля, Коцюбинського. Активну участь у роботі конференції взяли доктор історичних наук, Надзвичайний і Повноважний Посланник України, директор Інституту добросусідства Теофіл Рендюк і депутат обласної ради Володимир Удовиченко.

Змістовні, а іноді й дискусійні виступи торкались ролі святителя Петра Могили в історії Православної Церкви, були висвітлені маловідомі аспекти культурно-просвітницької спадщини митрополита, його науково-педагогічної й видавничої діяльності, факти з його життя, пов’язані з нашим краєм.Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама