На новій набережній у Вишневому відбулося велике купальське свято

Свято Івана Купала у Вишневому цього року перевершило всі сподівання та залишило незабутні враження в мешканців і гостей міста.

Ніна, мешканка Вишневого:
«На сьогоднішній день у Вишневому таке свято – це вперше. Були якісь артисти, хори, але таке свято – це в перший раз».

Організатори подбали про велику змістовну програму. Одне яскраве видовище змінювало інше: обрядове дійство, смолоскипна хода, запальні українські танці, різноманітні конкурси для дітей і дорослих, дефіле у вінках. У святковому концерті взяли участь переможець шоу «Голос країни» Антон Копитін, переможниця шоу «Голос країни – діти» Еліна Іващенко та заслужений артист України Іван Пилипець.

Антон Копитін, співак, актор:
«Взагалі я дуже здивований тим, наскільки тут зуміли навести лад. Коли поїздиш трохи по Києву і бачиш інколи занедбані райони, а потім потрапляєш сюди і бачиш такі парки, такі сквери, де люди спокійно гуляють, відпочивають – це так заспокоює душу і серце! Тому я дуже вдячний людям, які роблять усе задля того, щоб наші міста, місця біля будинків були затишними. Мені як татові дуже приємно приїжджати в такі місця й бачити, що діти гуляють, їм комфортно тут, затишно і спокійно».   

Іван Пилипець, співак, заслужений артист України:
«Дуже приємно, що зібралися усміхнені обличчя гарного міста Вишневе, і найбільше радію з того, які гарні маленькі діти. Їх дуже багато – значить, наша країна багата, вона дуже перспективна і обов’язково буде найкращою країною Європи».

Купальське дійство відбулося на новій набережній, яка за короткий час устигла стати одним із найпопулярніших місць відпочинку вишнівчан.

Ніна, мешканка Вишневого:
«Гарно зробили – лавочки, фонтанчик і все інше, добре зробили».

Наталія, мешканка Вишневого:
«Я виросла в місті, де було багато дерев, багато парків, мені цього дуже не вистачало у Вишневому. Я дуже рада, що зараз з’явилося таке місце (по-перше, воно зелене – це заспокоює), де можна посидіти, відпочити, є на що подивитися».   

Облаштування набережної навколо озера та чудове свято на ній відбулися за ініціативи та підтримки команди «Нові обличчя» на чолі з лідером Володимиром Карплюком.

Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя»:
«Який би куточок у якому місті не змінювався – чи це в Ірпені, чи в Боярці, чи у Вишневому – якщо  відчуваю, що я до того дотичний, то, звичайно, я дуже гордий. Я щасливий, коли можу привести своїх дітей і показати, що ось батько до цього має відношення. Тому я щиро радий за Вишневе і бажаю, щоб так було й далі – з іншими місцями, іншими локаціями – щоби це продовжувалось, продовжувалось і продовжувалось».

Справжнім полум’яним акордом свята стали купальське вогнище та фаєр-шоу.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!