На період карантину в Ірпені заборонять магазини-«наливайки» і продаж їжі у відкритій тарі

1566966554116347827

На період карантину в Ірпінському регіоні припиняється діяльність закладів торгівлі, які, згідно з ліцензіями, є закладами ресторанного господарства, а також тих, які продають алкогольні напої нарозлив та їжу у відкритій тарі. Таке рішення ухвалила сьогодні місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні під головуванням першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

«Заборонити на період карантину роботу суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування, в ліцензії яких визначено спосіб підприємницької діяльності як закладів ресторанного господарства (кафе, бари, кафетерії тощо). Заборонити на період карантину роботу суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із продажу алкогольних напоїв на розлив та продуктів харчування у відкритій тарі», — сказано в рішенні комісії.

«Ми хвилюємося за те, щоб у нашому регіоні якнайменшою була загроза коронавірусу. Зараз є карантин, є обмеження. Якщо ви кафе — ви не працюєте. Якщо ви магазин — працюйте, надавайте людям послугу. А коли у вас нібито магазин, а там насправді кафе, і ви створюєте скупчення людей — то ці поняття підмінювати не треба», — зазначив під час засідання Олександр Маркушин.

Він підкреслив, що магазини-кафе в період карантину повинні або принити свою діяльніть, або «отримати всі документи, що це просто магазин, без усяких “наливайок”».

Олександр Маркушин також навів приклад того, як у деяких невеликих закладах відбувається торгівля розливним пивом: «Розливають пиво на вулиці, стоїть черга — 10 людей, усі разом спілкуються. Це теж неприпустимо. Ми не проти підприємницької діяльності, але якщо зараз заходи карантину, то давайте всі разом максимально їх виконувати».

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про першу підозру на COVID-19 в Ірпені. ПЛР-аналіз вагітної жінки показав позитивний результат. Остаточний діагноз буде встановлено після повторного аналізу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

НОВИНИ

Ірпінь відвідав американський політик Корі Степлтон

27 січ 18:43

Детальніше
28 січня відбудеться перепоховання захисника Ірпеня Сергія Смірнова

27 січ 16:57

Детальніше
Маркушин і Федорук вирішили утворити підприємство, що належатиме Ірпінській та Бучанській громадам

27 січ 16:47

Детальніше
У суботу, 28 січня, ірпінські амбулаторії працюватимуть у черговому режимі

27 січ 15:19

Детальніше
В Ірпені ініціюють створення реабілітаційного центру для військовослужбовців та цивільних

27 січ 14:01

Детальніше
В Ірпінському центрі позашкільної освіти ведуть набір дітей на авіамодельний гурток

27 січ 10:15

Детальніше
Волонтерський центр Ірпінської біблійної церкви виготовляє пічки для військових та ірпінців

27 січ 09:30

Детальніше
Поліцейські навідалися з гостинцями до ірпінських родин, які потребують підтримки

27 січ 08:30

Детальніше
Всі новини