Реклама

На Північно-східному обході Києва в рамках «Великого будівництва» прокладають новий асфальт

Imgonline Com Ua Bigpicture Aikmkowxgi2

У Бориспільському районі триває оновлення дороги регіонального значення – Північно-східного обходу міста Києва. Наразі дорожники вкладають фінішний шар асфальтобетону на проїзній частині та з’їздах. Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін за інформацією територіальної Служби автомобільних доріг.

«Автошлях Північно-східний обхід міста Києва має довжину в 26,4 км. Він сполучає між собою дві міжнародні траси – М-03 Київ – Харків – Довжанський та М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Зрозуміло, що дорога має важливе логістичне значення, саме тому вона стала одним із об’єктів, який цьогоріч оновлюється в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»», – прокоментував Василь Володін.

Цього року ремонтується ділянка автошляху протяжністю 12,3 км. У рамках виконання робіт посилили дорожній одяг на основному проїзді щебенево-піщаною сумішшю з додаванням цементу, укріпили узбіччя та проклали вирівнюючий шар асфальтобетону.


Джерело: пресслужба Київської ОДА

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама