На початку наступного року бюджет розвитку Ірпінської громади перевищуватиме 300 млн грн

Photoeditorsdk Export 2021 11 23t130427.449

На початку наступного року бюджет розвитку Ірпінської громади перевищуватиме 300 млн грн (за прогнозом міського фінуправління – близько 319 млн грн), а за рік він має збільшитися до 350–380 мільйонів. Про це на засіданні виконкому міської ради повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

«Коли рік тому ми приймали бюджет, у нас був бюджет розвитку 176 млн грн, а на сьогоднішній день ми можемо сказати впевнено, що на січень ми приймемо більш ніж 300 мільйонів. Звідки ми взяли гроші? Це перереєстрація підприємств. Дуже велику роботу зробили Лідія Яківна (Михальченко, заступниця міського голови – ред.) і Євгенія Василівна (Данилюк, начальниця фінансового управління – ред.), коли продивилися орендні плати кожного підприємця, і кожного підприємця, який не зареєстрований у нашому місті, ми перереєстрували. Коли ми з вами на виконкомі затверджуємо по 10–20–30 питань щодо рекламних вивісок, ми відразу дивимося, щоб цей підприємець був не в Запоріжжі, не в Києві зареєстрований, а оскільки він веде господарську діяльність тут, щоб був зареєстрований у нас. Так само всі спортивні секції, які відкриваються як приватні підприємці, теж реєструються в нашому місті. Усе це дало величезну змогу додати надходження до бюджету, бо нізвідки він не з’являється», – зазначив міський голова.

«У наступному році в нас завдання, щоб до кінця року був бюджет розвитку 350–380 млн грн. Тобто якщо кожного року ми з вами будемо робити все для підприємців, відкривати їм зелену дорогу, вони будуть дійсно йти до нас і реєструватися. На сьогоднішній день ми фінансово спроможна громада, куди йде бізнес», – сказав Маркушин.  

Він закликав членів виконкому також докладати зусилля для залучення бізнесу в Ірпінську громаду. «Якщо бізнес хоче зайти в наше місто, ми завжди готові приймати й дати максимально зелено світло і всі умови, щоб підприємці тут розвивалися. Єдине, що ми ставимо обов’язкову умову – вони повинні бути зареєстровані в нашій громаді, і люди в них повинні працювати офіційно», – додав мер.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300