На ремонт Гостомельського шосе в Ірпені спрямовують додаткових 10 млн гривень

Two Column Xv8wnect

В ході капітального ремонту дороги на вулиці Гостомельське шосе в Ірпені, яку пошкодили російські окупанти, вартість цих робіт зростає. Нещодавно замовник ремонту – Департамент регіонального розвитку (ДРР) Київщини – знизив початкову ціну договору з 117 до 96,57 млн гривень, і в той же день на додаткових 30 млн гривень замовив виконання додаткових робіт на цьому об’єкті. Підрядника вирішили не змінювати: новий договір уклали з ПП “Автомагістраль”. що належить екс-начальнику Служби автомобільних доріг у Київській області Миколі Скоростецькому. Про це повідомляє «Київрада».

Як стало відомо з оголошення електронної системи ProZorro, 27 листопада 2023 року ДРР Київщини уклав з ПП “Автомагістраль” (*) договір на виконання додаткових робіт з капітального ремонту пошкодженої внаслідок збройної агресії рф дороги з мостом по вул. Гостомельське шосе в Ірпені. Ціна договору склала 30,52 млн гривень.

Згідно з календарним планом, у перелік робіт підрядника входять підготовчі та земляні роботи, влаштування дорожнього одягу, в тому числі на розвʼязках, ремонт старого мосту через річку Буча та облаштування зовнішнього електроосвітлення. Роботи за планом повинні виконуватися з вересня 2023 року по квітень 2024 року. 

В обгрунтуванні вказаної закупівлі замовник нагадав, що ПП “Автомагістраль” здійснює капремонт дороги з мостом по вул. Гостомельське шосе в Ірпені згідно з договором від 28 серпня 2023 року. Однак в процесі виконання цих робіт у проєктно-кошторисній документації начебто була виявлена необхідність додаткових робіт на загальну суму 30,52 гривень.

За ці кошти, як вказано в обгрунтуванні, потрібно, зокрема, викорчувати пні, влаштувати резервні канали для мереж водоканалу, гідроізоляцію та зʼїзди в двори, а також облаштувати зовнішнє електроосвітлення. Роботи замовили саме у ПП “Автомагістраль”, оскільки воно працює на об’єкті, а його заміна “призвела б до виникнення проблем технічного характеру”.

В обґрунтуванні зазначено, що ціна серпневого договору між ДРР та ПП “Автомагістраль” на виконання вказаного капремонту становить 96,57 млн гривень. Однак слід зазначити, що договір укладався з ціною 117,03 млн гривень, а 27 листопада поточного року додатковою угоду її знизили на 20,45 млн гривень. 

Нагадаємо, у серпні поточного року ДРР Київщини замовив проведення капремонту дороги на вул. Гостомельське шосе в Ірпені за 117,03 млн гривень. Капремонт, зокрема, передбачає відновлення мосту та будівництво трьох кільцевих розв’язок. Згідно з укладеним договором, ці роботи триватимуть до кінця 2024 року, однак мер Ірпеня заявив, що домовився з підрядником про закінчення масштабного капремонту вже до кінця поточного року. ПП “Автомагістраль” підрядником обрали без конкурсу. Однак не всі жителі громади райдужно сприйняли новину про такий ремонт, частина з них переконані, що цю сотню мільйонів гривень доцільніше було б витратити на відбудову зруйнованого житла ірпінців.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відбудеться дев'ята стратегічна сесія з відновлення міста

Сьогодні, 17:19

Детальніше
В Ірпінській громаді можна безкоштовно стерилізувати тварин

Сьогодні, 17:07

Детальніше
Учні з Ірпеня зайняли призові місця на обласних олімпіадах з історії та правознавства

Сьогодні, 16:04

Детальніше
Що по єВідновленню в Ірпінській громаді?

Сьогодні, 15:43

Детальніше
ВК «Ірпінь-Молодість» став срібним призером Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд другої ліги

Сьогодні, 13:39

Детальніше
В Ірпені відкрилась фотовиставка «Політв’язні та військові з Криму»

Сьогодні, 12:33

Детальніше
В Ірпені, на вул. Багірова, 21/1, триває відбудова приватного будинку

Сьогодні, 12:13

Детальніше
Ірпінські школярі – переможці та призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Сьогодні, 09:01

Детальніше
Всі новини