Реклама

На ремонти комунальних укриттів в Ірпені виділили чотири мільйони гривень

630 360 1685871364 376

На одній з останніх сесій Ірпінської міської ради на ремонти чотирьох укриттів, що перебувають на балансі комунального підприємства УЖКГ «Ірпінь», виділили чотири мільйони гривень. Ремонтні роботи у деяких укриттях вже тривають. Про це журналістам ITV повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

«Раніше не було вимоги, ніхто цими підвалами в більшості випадків взагалі не користувався. Ці підвали обслуговувались тільки ЖЕКом для загальнобудинкових мереж, нікому вони не треба були все життя. Зараз, звичайно, через ситуацію, ми всі прекрасно розуміємо, що це потрібно. Станом на зараз виділено 4 мільйони гривень, щоб привести саме оці укриття КП УЖКГ «Ірпінь» до нормального стану. Провести вентиляції, зробити поточний ремонт. Тому що раніше УЖКГ «Ірпінь» це вони робили все своїми силами, господарським способом. Зокрема, на Антонова та Миру. Ніхто гроші на це не виділяв», — зазначив Андрій Кравчук.

Отже, ремонт зроблять в укриттях за такими адресами:

  • вул. Миру, 10;
  • вул. Авіаконструктора Антонова, 4А;
  • вул. Шевченка, 5;
  • вул. Соборна, 152/1.

Що ж до укриттів, які утримуються на балансі інших підприємств, Ірпінська міська рада не буде виділяти кошти на їх ремонт.

«Якщо говорити про укриття там «Укртелекому» чи університету державної фіскальної служби. Ну, на жаль, Ірпінська територіальна громада не може виділити всім на ремонти укриттів. Тому що у нас просто не вистачить фізично грошей», — додав перший заступник Ірпінського міського голови.

Нагадаємо, тему стану та кількості укриттів в Ірпінській громаді підняли журналісти ITV. Зокрема, на наших сторінках у соцмережах можна подивитися відеоогляди укриттів Ірпеня. А також переглянути випуск програми «єПроблема» на цю тему:

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама