Реклама

На річці Бучанка може статися екологічна катастрофа

Samsung Csc

Каналізаційно-насосна станція, що розташована на межі Ірпеня та Бучі, вийшла з ладу. Нечистоти виливаються у річку Бучанку, що загрожує виникненню екологічної катастрофи. Причина — бездіяльність КП «Бучасервіс» та перешкоджання його працівниками роботі фахівців Ірпіньводоканалу. Про це повідомляє комунальне підприємство «Ірпіньводоканал».

В Ірпіньводоканалі заявляють, що КП «Бучасервіс» та бучанські чиновники незаконно привласнили майно ірпінського комунального підприємства та не допускають ірпінських комунальників до поламаної каналізаційно-насосної станції, використовуючи грубу силу.

«Жодних договірних відносин щодо водовідведення між КП «Ірпіньводоканал» та КП «Бучасервіс» не існує. Наскільки нам відомо, розуміючи незаконність своїх дій співробітники КП «Бучасервіс» навіть припинили виставляти жителям Бучанської громади рахунки за водовідведення і тепер виставляють лише за воду. При цьому «Бучасервіс» активно закликає не сплачувати рахунки «Ірпіньводоканалу»», — зазначають у комунальному підприємстві.

Наразі ірпінські комунальники у терміновому режимі проводять роботи з перепідключення частини абонентів з ірпінського  мікрорайону БКЗ.

«Звертаємося до правоохоронних органів. Зверніть увагу на дії та бездіяльність бучанських чиновників і допоможіть запобігти бучанській екологічній катастрофі!», — закликали в «Ірпіньводоканал».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама