На сайті «Megogo» доступний для перегляду польський документальний фільм про евакуацію з Ірпеня

Photoeditorsdk Export

На сайті «Megogo» розміщений документальний фільм польського журналіста Міхала Пшедлацького «Залишаючи Ірпінь», у якому показана евакуація мирних жителів міста під час наступу загарбників.

«Початок російського вторгнення в Україну. Місцеві жителі намагаються евакуюватися під обстрілами, ризикуючи будь-якої миті бути покаліченими чи вбитими. У своєму репортажі журналіст розповідає про життя мирного населення в місті з абсолютно знищеною інфраструктурою. У тому числі він демонструє кадри місцевого зруйнованого мосту, який встиг урятувати чимало життів під час бомбардувань. Журналіст розповів про українську армію та тероборону, а також про волонтерів, які ризикували життям заради незнайомих людей», – розповідається в анотації до фільму.

Зазначається, що раніше Міхал Пшедлацький устиг попрацювати в Бірмі, Пакистані, Сомалі й на Шрі-Ланці, «тому мав уявлення про людську жорстокість, голод та інші жахіття, з якими періодично стикаються люди, і все ж він був шокований ситуацією, в якій опинився братній народ за такий короткий період».

Раніше фільм демонструвався на каналі «Дискавері» в серії ретельно відібраних документальних стрічок.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300