На території Бучанської громади знайшли тіло ще одного закатованого окупантами цивільного (відео)

Photoeditorsdk Export

В одному з окопів, викопаних російськими солдатами в лісі біля села Здвижівка Бучанської громади, знайшли тіло ще одного закатованого цивільного чоловіка. Про це інформує Головне управління Національної поліції в Київській області.

Місцеві лісники, які проводили роботи з упорядкування території, повідомили поліцейському офіцеру Бучанської громади, що поруч із колишніми російськими позиціями відчувається трупний запах. Правоохоронці виявили труп чоловіка зі зв’язаними руками. На голові в загиблого був чохол від сидіння автомобіля, на шиї й тулубі виявлено пошкодження.

Приблизний вік убитого – 40–50 років. На ньому були високі чоботи-заброди, він мав при собі годинник марки «Seiko».

Загалом у Здвижівці виявлено вже щонайменше 16 тіл мирних жителів, убитих загарбниками.

Як повідомив начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, на сьогоднішній день на території області знайдено останки 1356 загиблих цивільних громадян. 207 осіб вважаються зниклими безвісти.

Нагадаємо, в середині липня за 30 метрів від позицій російських військових біля Здвижівки була знайдена могила розстріляного мирного жителя.

У середині серпня в лісі між селами Здвижівка та Блиставиця знайшли тіло 58-річного чоловіка, який був убитий 28 лютого під час спроби евакуюватися з небезпечної території. Раніше виявили останки його дружини й 17-річного сина.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300