На центральній площі Ірпеня засяяла головна ялинка міста (фото, відео)
19 Dec 20:49, 2020
На центральній площі Ірпеня (Київщина) засяяли вогні на головній ялинці міста. Присутніх містян привітали святий Миколай і міський голова Олександр Маркушин.
«Хочу привітати всіх із першим зимовим святом – Днем святого Миколая – і побажати вам усім здоров’я, любові, доброти й хорошого настрою!» – сказав мер.
Він відзначив, що вже п’ятий рік запалюються вогні на ялинці, яку місто придбало у 2016 році. «Тоді багато хто говорив, що 200 тисяч гривень – це дорого. Та зараз бачимо, що ця ялинка п’ятий рік поспіль приносить радість ірпінчанам і слугуватиме ще дуже-дуже довго! Та й живих дерев не доводиться рубати», – зазначив Олександр Маркушин.
Для дітей біля ялинки була організована весела розважальна програма, яку провели запальні аніматори.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/12/131552471_1801102833398253_6566979226373495477_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/12/131928017_1801102806731589_5688404472802663139_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/12/131449480_1801103080064895_4865841037305728892_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/12/132045784_2971697526450083_5561600196931044248_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/12/131988324_2971698893116613_6989856481501351761_o-682x1024.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!