Реклама

На в’їздах у Київ мірятимуть температуру

Unnamed

З 16 квітня водіям і пасажирам транспортних засобів на в’їздах у Київ обов’язково вимірюватимуть температуру. Про це повідомила пресслужба Київської міськдержадміністрації.

Норма щодо обов’язкової термометрії почне діяти із 00.00 16 квітня на основних в’їздах у столицю. Забезпечуватимуть її виконання поліція і медики.

Перевірятимуть автобуси та мікроавтобуси, вантажні й вантажно-пасажирські автомобілі та легкові автівки, які перевозять більше трьох осіб включно із водієм.

«Якщо до столиці прямує людина із нормальною температурою, після термометрії вона зможе вільно проїхати. Якщо температура вища 37,5 градусів та є ознаки гострого респіраторного захворювання, людину тестуватимуть на наявність коронавірусної хвороби та відправлятимуть на самоізоляцію. У разі, якщо температура тіла перевищує 38 градусів та якщо людина має симптоми ГРВІ, то викликатимуть бригаду швидкої (екстреної) медичної допомоги для госпіталізації хворого», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, за даними Центру громадського здоров’я України, на сьогоднішній ранок у столиці зафіксували 551 випадок коронавірусної хвороби, у Київській області — 224 випадки.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама