На змішану форму навчання перейшли 6 ірпінських закладів освіти

photoeditorsdk-export (77)

На сьогодні 6 ірпінських закладів середньої освіти перейшли на змішану очно-дистанційну форму навчання. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.

«Ми розуміємо, що якісна освіта у повному обсязі може бути надана переважно у стінах закладів освіти. Але, враховуючи наявну динаміку захворюваності, забезпечити це дуже складно, тому наразі відбувається процес переходу шкіл на змішану форму навчання з використанням дистанційних технологій. Станом на 16 листопада 2020 року у регіоні за змішаною формою здійснюють освітній процес 6 закладів загальної середньої освіти. Надалі, за умови погіршення епідемічної ситуації, перехід на змішане або дистанційне навчання є об’єктивно необхідним і єдиним виправданим кроком», – йдеться в повідомленні.

В управлінні зазначили, що «кількість підтверджених діагнозів COVID-19 серед педагогічних працівників зростає»: наразі захворіло 3,5% вчителів.

Про запровадження з завтрашнього дня змішаної форми навчання повідомив сьогодні Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів і природокористування України. «Здобувачі освіти 7–11-х класів переводяться на форму навчання з використанням технологій дистанційної освіти», – інформує сторінка ліцею в соцмережі.

Водночас директорка навчального закладу Світлана Березинець спростувала опубліковану на фейсбук-сторінці «Ірпінь Daily» недостовірну інформацію про те, що учнів ліцею нібито відправлено на карантин, «оскільки 6 вчителів хворіють на COVID-19».

«Офіційно повідомляю, що наразі лише 1 вчитель захворів на коронавірусу інфекцію, інші педагогічні працівники перебувають на лікарняному з інших причин. Ніякого спалаху коронавірусноі інфекції в ліцеї немає!» – підкреслила очільниця навчального закладу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінського ветерана привітали з прийдешнім святом Перемоги (фото)

07 тра 21:01

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінців разом вшанувати пам’ять жертв Другої світової і привітати ветеранів

07 тра 18:17

Детальніше
Будівництво нового приміщення ірпінського дитсадка «Віночок» (фото)

07 тра 17:43

Детальніше
У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

07 тра 16:34

Детальніше
Ірпінські комунальники готують міське кладовище до поминальних днів (відео)

07 тра 15:58

Детальніше
Інвестиційна рада Ірпеня пропонує провести в місті фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

07 тра 15:08

Детальніше
В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

07 тра 14:04

Детальніше
За добу в Приірпінні зареєстрували 24 випадки коронавірусної хвороби та 246 одужань

07 тра 13:19

Детальніше
Всі новини