Реклама

Нагребельного з “Батьківщини” зняли з посади голови Бучанської райради, “слугу” Дубаса обрали головою

Нагребельного з “Батьківщини” зняли з посади голови Бучанської райради, “слугу” Дубаса обрали головою

Сьогодні, 22 липня, депутати Бучанської районної ради Київської області зняли з посади голови ради представника політичної партії ВО «Батьківщина» Андрія Нагребельного. Замість нього обрали висуванця партії «Слуга народу» Володимира Дубаса. Про це повідомив журналістам ITV депутат Бучанської районної ради від партії “Нові Обличчя” Дмитро Негреша.

Андрія Нагребельного усунули з посади голови Бучанської районної ради на позачерговій сесії, яку ініціювали самі ж депутати. З проханням скликати сесію та включити у порядок денний питання щодо  зняття голови депутатська більшість звернулася до Нагребельного листом, який підписали 30 депутатів, зокрема представники фракцій «Слуга народу», «Нові обличчя», «Європейська Солідарність» та «За майбутнє». 

«Всі події від першого дня обрання керівництва Бучанської  районної ради змушують нас висловити своє незадоволення і стурбованість. Нас обурює, що керівник Бучанської районної ради блокує роботу в комісіях майже половини депутатського корпусу. Ми заявляємо, що через нинішнє керівництво районної ради Бучанський район опинився у небезпеці. Це призводить до стагнації економіки в регіоні, подальшого зниження рівня життя та зростаючого незадоволення мешканців району», — йдеться у документі. 

У результаті це питання таки було винесено на сесію і «За» зняття Нагребельного з посади проголосували 41 депутат райради із 54. 

IMAGE 2021-07-22 17:29:50
IMAGE 2021-07-22 17:30:24

«Голова Бучанської райради від “Батьківщини” Андрій Негребельний справді не справлявся із виконанням своїх обов’язків. Не знаю, робив він це свідомо чи ні, але щоб районна рада нарешті ефективно запрацювала, потрібно було терміново щось робити», — зазначив журналістам депутат райради від партії «Нові обличчя» Дмитро Негреша.

Того ж дня шляхом таємного голосування було обрано нового керівника Бучанської районної ради. Ним став висуванець партії «Слуга народу», діючий заступник голови райради Володимир Дубас. Його кандидатуру підтримало 38 депутатів. 

IMAGE 2021-07-22 18:58:39
IMAGE 2021-07-22 18:58:37

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!