Реклама

Нардеп Клочко вніс 12 млн грн застави і знову їздить до свого кума Маркушина в Ірпінь

2024 05 30 13.00.52

10 травня Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді застави народному депутату Андрію Клочку. Його підозрюють у незаконному збагаченні на понад 11 млн грн.

Учора Клочка помітили в Ірпені на відкритті реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. Зважаючи на це, нардеп таки вніс заставу у розмірі 12 млн грн. 

Варто зазначити, що при обранні запобіжного заходу на Клочка були покладені обовʼязки щодо заборони відлучатися за межі Києва без дозволу детектива, прокурора та суду. 

Чи брав нардеп відповідний дозвіл на виїзд в Ірпінь — наразі невідомо.

Нагадаємо, слідство встановило, що у 2020-2021 рр. народний обранець набув у власність активи загальною вартістю 25 млн грн, хоча офіційний дохід та заощадження його та дружини за цей період становили не більше 14 млн грн. Таким чином, різниця між вартістю придбаного майна та коштами нардепа становила 11 млн грн.

Йдеться про 3 земельні ділянки на Київщині, 5 квартир у столиці, 2 нежитлові приміщення, а також автівки Tesla та Mersedes-Benz.

Аби приховати наявність цього майна, нардеп оформив його переважну частину на близьких родичів, зберігши за собою право розпоряджатися ним у повному обсязі.

Кваліфікація дій підозрюваного: ст. 368-5 КК України.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама