Реклама

Народний депутат висунув ідею нової економіки для виживання в умовах пандемії

Photo 2020 03 31 18 50 51

Народний депутат України Іван Шинкаренко (партія «Слуга народу») запропонував українцям підтримати ідею формування нової економіки, яка дозволить вижити під час і після пандемії коронавірусу. Про це він заявив у своєму відеозверненні.

«Найближчим часом нам усім потрібно буде вирішити одне питання – вижити. Для цього треба швидко створити нову економіку, в якій бізнес працює не для прибутку, а для виживання людей. Коли ніхто один одного не кидає, не експлуатує, не підставляє — ні власник бізнесу, ні інвестор, ні найманий працівник. Коли бізнес будується на довірі, швидкій конструктивній взаємодії, інтенсивності процесів», — сказав нардеп.

У зв’язку з цим він закликав підтримати проєкт під назвою «Внутрішньоукраїнське Екстрене Інвестування» — «соціально-економічний стартап, створений з метою порятунку національної економіки в екстремальних та непередбачуваних умовах світової епідемії».

«Ініціативна група проєкту пропонує систему швидкого інвестування ресурсів у бізнес-ідеї та працюючі підприємства українців, розвиток яких можливий та необхідний в умовах коронавірусного виклику всьому людству. Система будується на основі ментальної готовності учасників бізнес-проєкту сфокусувати увагу на терміновій допомозі людям: виготовляти критично необхідні в умовах самоізоляції населення товари та послуги, створювати нові робочі місця з урахуванням карантинного режиму, закладати основи для формування самодостатньої української економіки посткоронавірусного часу», — розповідається на вебсторінці стартапу.

Іван Шинкаренко запропонував приєднуватися до проєкту, «якщо маєш потребу в розвитку працюючого в умовах карантину бізнесу, гарну ідею, експортне бачення або просто готовність інвестувати гроші».

«Не чекайте рішень у ваших бізнесах зверху. Почніть працювати один з одним! Я переконаний: уражену коронавірусом економіку врятує екстрене інвестування в ідеї українців», — наголосив парламентар.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама