Наступного тижня починається формування черги в новий дитсадок «Смайлик» у Стоянці

photoeditorsdk-export-47

10 вересня розпочинається формування черги в новозбудований комунальний дитсадок «Смайлик», який цієї осені відкриється в ірпінському мікрорайоні Стоянка. Про це повідомляє управління освіти і науки міської ради.

«Реєструватися (для тих, хто не зареєстрований в електронній черзі до іншого садочка м. Ірпеня) можна починаючи з 8 години 10.09.2020 р. самостійно на сайті https://reg.isuo.org. Для батьків, чия дитина вже зареєстрована в електронній черзі до будь-якого садочка м. Ірпеня, але мають бажання потрапити до ЗДО №12 “Смайлик”, надається можливість в період з 10.09.2020 р. по 21.09.2020 р. включно в управлінні освіти і науки за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 3А, каб. 5, перенести свою заявку до ЗДО № 12 “Смайлик” на підставі письмової заяви, написаної власноруч…, долучивши копію свідоцтва про народження дитини та копію документа, що підтверджує право на пільгу, передбачену чинним законодавством (якщо така є)», — зазначається в повідомленні.

По додаткову інформацію можна звертатися за номерами телефонів (04597) 60768, 67000 або за електронною адресою [email protected].


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальни