Реклама

Наступний рік Коцюбинське проживе з 30-мільйонним бюджетом (відео)

У селищі Коцюбинському на Київщині затвердили бюджет-2020: протягом року селище житиме на суму 30 млн грн. З них близько 17 мільйонів – бюджет розвитку. Вони підуть на покращення благоустрою та вдосконалення інфраструктури.

Зокрема, кошти передбачили на ремонти доріг, реконструкцію теплотраси, заміну вікон у під’їздах комунальних будинків. Також у селищі планують облаштувати два нових сквери та попрацювати над благоустроєм дворів.

«Я обіцяв це громаді, бо дуже гостро стоїть питання прибудинкових територій. Ми проведемо повне оновлення асфальтних покриттів, щоб заїжджати до дворів було зручно, і попрацюємо над благоустроєм навколо будинків – щоб трішки в нас оновилося селище й було гарно та затишно», – розповів в. о. селищного голови Сергій Даніш.

Запланували в Коцюбинському на наступний рік і великі проєкти. Їх реалізовуватимуть спільно з Ірпінською міською радою.

«Принципово закінчити садочок на Пономарьова, 2/2. Також ми зробимо амбулаторію на вулиці Лісовій, щоб мешканці могли там отримувати медичне забезпечення, відремонтуємо їдальню у 18-й школі й почнемо працювати над проєктом добудови цієї школи», – зазначив Сергій Даніш.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама