Наталія Степушенко візьме участь у проміжних виборах до парламенту на Черкащині

Photoeditorsdk Export 2021 09 10t183229.682

Представницю політичної партії «Нові Обличчя» Наталію Степушенко зареєстрували кандидаткою в народні депутати України на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі №197 на Черкащині. Таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Центральної виборчої комісії України.

Проміжні вибори в окрузі №197 відбудуться 31 жовтня цього року. Попередній нардеп від цього округу Олександр Скічко склав депутатські повноваження після призначення на посаду голови Черкаської облдержадміністрації.

«Черкаси, Канів, Золотоноша та сільські території районів – це регіон неймовірного потенціалу, який потребує загальнодержавної підтримки. Сьогодні Черкащині потрібні нові обличчя, а не старі корупціонери, які вміло збагачуються на розкраданні місцевих бюджетів. Сьогодні я їхала покладати квіти до місця спокою Великого Кобзаря, до Чернечої Гори. Їхала такими «гарними» дорогами, що зрозуміла: місцеві князьки точно придбали собі нові елітні позашляховики – лише на них можна проїхати у багатьох місцях 197-го округу», – сказала Наталія в коментарі ITV.

«Наталія Степушенко – це справжнє нове обличчя в українській політиці. Нове обличчя з вагомим досвідом громадської роботи й неймовірною енергією та ініціативністю», – зазначив Володимир Карплюк, голова партії «Нові Обличчя».

Нагадаємо, Наталія Степушенко – депутатка Бучанської районної ради від «Нових Облич». Раніше вона очолювала Ірпінську молодіжну громадську раду.   


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300