Найсильніша жінка світу переїхала до Ірпеня (відео)

Найсильніша жінка планети Ольга Лящук переїхала до Ірпеня. Зараз вона активно тренується і готується до осінніх змагань у Америці. Нещодавно Ольга перехворіла. Це – перше її тренування після одужання.

Ольга Лящук, найсильніша жінка планети:

«Так, я теж хворіла коронавірусом, тому що ми готувалися до змагань, а коли спортсмен на піку своєї фізичної форми, імунітет його слабший». 

І от вона знову у формі. Активно тренується в Києві та в Ірпені, куди нещодавно переїхала. І готується до осінніх змагань у Америці, на яких вже не раз отримувала абсолютну перемогу. 

Ольга Лящук, найсильніша жінка планети:

«Віолетта Дворнікова відгукнулася і завдяки її команді зараз наша «Спільна перемога» в обличчі Олександра Соколинського, мене і Володимира Бульби їдемо на змагання до Дейтони захищати мій титул найсильнішої жінки планети».

За дивними обставинами, саме в університеті опинився спортивний снаряд під назвою лог-ліфт. Його використовують у тренуваннях кремезні спортсмени. Хоча знайти цю рідкісну річ не так і просто.

Владислав Дзісяк, тренер, чемпіон світу з армреслінгу:

«З Ольгою ми знайомі вже давно по команді «Спільна перемога», разом проводили кілька заходів, і коли тут був один із таких заходів, присвячених спорту, ми зустрілися і я Ользі показав цей наш зал і власне цей снаряд, який мало де можна знайти».

Ольга Лящук, найсильніша жінка планети:

«Тут він опинився випадково. Взагалі, коли ми тренувалися і готувалися до змагань, то дідусь мого тренера Олексія Новікова (який теж найсильніша людина на планеті), коли ще був живий, Царство йому небесне, він нам робив снаряди, нам і Василю Вірастюку, тобто насправді це дуже складно». 

Хоча складнощів Ольга Лящук не боїться. І працює з будь-якими снарядами. Один із них і зобразила нещодавно на правій руці. 

Ольга Лящук, найсильніша жінка планети:

«Так, кавуни, я буквально нещодавно зробила татуювання, адже я рекордсменка Книги рекордів Гіннеса у Римі, от ми скоро летимо з моєю командою «Спільною перемогою» на шоу давити стегнами кавуни»

Василь Чернявський, журналіст:

«Ц