Реклама

«Нові Обличчя» хочуть позбавити мандата бучанську депутатку, яка влаштувала вуличні розбірки

Photoeditorsdk Export 2020 04 16t101030.361

Партія «Нові Обличчя» опублікувала заяву, в якій засудила поведінку члена однойменної фракції в Бучанській міській раді Олени Березинець, що влаштувала бійку та нецензурно лаялася на вулиці. Партійці вимагають, щоб вона склала мандат, а також закликають мера Бучі та секретаря міськради, які свого часу формували виборчий список «Нових Облич» у місті, вибачитися перед виборцями.

«Політична партія «Нові Обличчя» категорично засуджує аморальну поведінку депутата Бучанської міської ради, члена фракції «Нові Обличчя» Олени Березинець. Всю повноту політичної відповідальності за дії депутатів Бучанської міськради несе міський голова Анатолій Федорук та його секретар Василь Олексюк, які особисто формували бучанський виборчий список партії «Нові Обличчя» на місцевих виборах 2015 року. Від імені нашої партії просимо вибачення у бучанців, що свого часу дозволили Федоруку та Олексюку провести від нашої політсили окремих аморальних депутатів, які кидаються на людей. Публічно просимо Анатолія Федорука та Василя Олексюка вибачитися перед виборцями за свої невірні кадрові рішення», — йдеться в заяві.

Її автори нагадали, що партія раніше публічно заявляла про намір відкликати депутатів Бучанської міської ради від «Нових Облич» через голосування за рішення щодо «дерибану Лісової Бучі на підставних осіб Олексія Зіневича, якого через тиск на свободу слова США позбавили візи».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама