Новий дитсадок для Михайлівки-Рубежівки

У Михайлівці-Рубежівці розпочалися підготовчі роботи до зведення другого корпусу дитячого садка «Червона шапочка». Приміщення буде розраховане на 100 місць. Тут розташуються середні та старші групи. Роботи ведуться за підтримки команди «Нові обличчя» та її лідера Володимира Карплюка.

 Людмила, мешканка Михайлівки-Рубежівки:

«Дітки підростають і черга росте. Черга велика, багато молодих сімей. Гуляють з колясочками і всі хочуть піти на роботу, соціально розвиватися, надіюсь, що ми таки попадемо в новий садочок».

Тетяна, мешканка Михайлівки-Рубежівки:

«На даний момент ми стоїмо в черзі двадцять треті і невідомо, коли ми до нього потрапим. Все-таки з’явилася хоч якась надія і шанс на те, що дитина може піти і з дітьми нормально собі спілкуватися. Разом вони до школи підуть, це дуже добре!».

Сьогодні в Михайлівці-Рубежівці працює лише один дитсадок і цього катастрофічно не вистачає.

Людмила Петренко, завідувач ДНЗ «Червона Шапочка»:

«На сьогоднішній день у нас в черзі облікованих 494 дитини. Азабезпечити потужність закладу може лише 50 діток. На 2018-2019 рнавчальний рік по закладу – 84 дитини відвідували дошкільний заклад. З черги 494 – 84 дитини — це зовсім маленька частина».

Новий корпус садочка буде розрахований на 100 місць. Тут розмістяться середні та старші групи. Запланували його дуже яскравим і комфортним для дітей. Зараз готують земельну ділянку до старту будівництва.

 Андрій Помазан, сільський голова Михайлівки-Рубежівки:

«У нас ця ділянка відведена під будівництва дитячого садочка, усі етапи підготовчі ми вже пройшли, ми намагаємося зробити все максимально якісно, але розуміємо, що коштів у нашому бюджеті нема, тому ми звернулися до Володимира Андрійовича щодо допомоги нам».

 Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя»:

«Все, що від нас зараз залежить організаційно ми допомагаємо і робимо таким чином, щоби вже роботи розпочалися зараз. Крім того, ми однозначно будемо знаходити всі методи для того, щоби залучити сюди державне фінансування. Зараз фінансування за рахунок інвесторів відбувається, за рахунок тих небайдужих людей, які хочуть, щоби населений пункт розвивався. Але однозначно необхідно буде прикласти немалих зусиль, щоби залучити сюди і державне фінансування. Для того, щоби населений пункт такий, як Рубежівка, отримував ту кількість коштів, якої не вистачає для нормального розвитку. І я щиро вірю, що після об’єднання Рубежівки та Ірпеня ця історія для двох населених пунктів дуже сильно зміниться».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300