Новий корпус дитсадка «Віночок» в Ірпені відкриють у травні (відео)

Яскрава мозаїка з популярними героями мультфільму «Русалонька» – головна прикраса цього басейну. Він – перший в Ірпені басейн у дошкільному закладі. Розташований на цокольному поверсі нового корпусу дитсадка «Віночок» на вулиці Київській. Ще в липні тут тільки заливали бетон, а зараз до запуску готове все необхідне обладнання.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Найголовніше – змонтоване обладнання, де проходить очищення й нагрівання води. Повністю зроблений внутрішній ремонт».

Будівництво нового корпусу дитсадка «Віночок» розпочалося у квітні цього року. Темпи будівництва вражають: лише місяць тому тут тільки покривали дах та розмальовували стіни переднього фасаду, зараз же яскраві орнаменти заквітчали й задню частину будівлі. Тут же встановили пожежну драбину. Будівельники працюють із випередженням графіка.

Олександр Гречка, начальник дільниці:
«Міський голова нас контролює й перевіряє хід робіт практично щотижня. Фінансування ведеться в повному обсязі. Ми виконуємо роботи з випередженням графіка».

Усередині теж зроблено багато: просторі коридори, світлі стелі, підлога з підігрівом, яскраві ігрові кімнати, оснащені ультрафіолетовими антибактеріальними лампами та автономними рекуператорами для циркуляції повітря, сучасні вбиральні, укомплектовані медпункти та процедурні кімнати. Готовність цокольного та першого поверхів нині – 95%.

Олександр Маркушин:
«Плануємо завершити всі роботи до кінця квітня і в травні відкрити наш чудовий садочок. Це перший комунальний садок, який буде в нашій Ірпінській територіальній громаді з басейном. І всі великі садочки ми будемо будувати з басейнами. Хай наші діти будуть здорові!»  

Дитсадок «Віночок» буде вже п’ятим комунальним дитсадком у місті, збудованим за останні шість років. Одразу ж після його відкриття планується будівництво нового дитсадка такого ж типу на вулиці Полтавській.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!