Реклама

Новий начальник поліції Ірпеня вивчить справи про афери Олексія Зіневича (відео)

Новий начальник ірпінської поліції Валерій Євтушенко візьметься за резонансні нерозкриті справи регіону. Підняти та вивчити кримінальні провадження, які роками лежать у місцевому відділку, полковник пообіцяв у розмові з журналістами інформаційного агентства ITV.

Валерій Євтушенко, начальник Ірпінського відділу поліції:
«Хочу підняти всі суттєві кримінальні провадження, які мають певний суспільний резонанс, економічну спрямованість. Ми нічого не приховуємо. Де треба призначити експертизи – попризначаємо».  

Слід зазначити: справ, які роками не розслідуються ірпінською поліцією, чимало. Особливо – економічного спрямування. Наприклад, щодо розкрадання держсубвенцій у Коцюбинському колишньою селищною головою Ольгою Матюшиною, розкрадання коштів міського бюджету Ірпеня колишнім начальником відділу освіти Ярославом Маляренком та екс-директоркою стадіону «Чемпіон» Анжелою Макеєвою. Гальмується розслідування і щодо виділення землі Бучанською міськрадою через підставних осіб власнику провайдера «Бест» Олексію Зіневичу. Сьогодні його 4-метровий паркан огороджує не лише понад гектар землі в Лісовій Бучі – по ту сторону огорожі опинилася й ціла вулиця Ганни Барвінок. Зависло у відділку і провадження щодо несплати пайової участі в особливо великих розмірах компанією «Орлан-Інвест» та забудовником Антоном Мирончуком. І це далеко не весь перелік.

Валерій Євтушенко:
«Люди є молоді, але їх треба вчити, ставити завдання, контролювати. На даний час керівництво в слідстві підібралося, особисто буду їх направляти. Я думаю, все у нас буде добре в цьому напрямку».

Вивчити резонансні справи та розповісти про хід їхнього розслідування журналістам ITV полковник Валерій Євтушенко пообіцяв уже через місяць.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама