Новий начальник поліції Ірпеня вивчить справи про афери Олексія Зіневича (відео)

Новий начальник ірпінської поліції Валерій Євтушенко візьметься за резонансні нерозкриті справи регіону. Підняти та вивчити кримінальні провадження, які роками лежать у місцевому відділку, полковник пообіцяв у розмові з журналістами інформаційного агентства ITV.

Валерій Євтушенко, начальник Ірпінського відділу поліції:
«Хочу підняти всі суттєві кримінальні провадження, які мають певний суспільний резонанс, економічну спрямованість. Ми нічого не приховуємо. Де треба призначити експертизи – попризначаємо».  

Слід зазначити: справ, які роками не розслідуються ірпінською поліцією, чимало. Особливо – економічного спрямування. Наприклад, щодо розкрадання держсубвенцій у Коцюбинському колишньою селищною головою Ольгою Матюшиною, розкрадання коштів міського бюджету Ірпеня колишнім начальником відділу освіти Ярославом Маляренком та екс-директоркою стадіону «Чемпіон» Анжелою Макеєвою. Гальмується розслідування і щодо виділення землі Бучанською міськрадою через підставних осіб власнику провайдера «Бест» Олексію Зіневичу. Сьогодні його 4-метровий паркан огороджує не лише понад гектар землі в Лісовій Бучі – по ту сторону огорожі опинилася й ціла вулиця Ганни Барвінок. Зависло у відділку і провадження щодо несплати пайової участі в особливо великих розмірах компанією «Орлан-Інвест» та забудовником Антоном Мирончуком. І це далеко не весь перелік.

Валерій Євтушенко:
«Люди є молоді, але їх треба вчити, ставити завдання, контролювати. На даний час керівництво в слідстві підібралося, особисто буду їх направляти. Я думаю, все у нас буде добре в цьому напрямку».

Вивчити резонансні справи та розповісти про хід їхнього розслідування журналістам ITV полковник Валерій Євтушенко пообіцяв уже через місяць.

НОВИНИ

Ірпінського ветерана привітали з прийдешнім святом Перемоги (фото)

07 тра 21:01

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінців разом вшанувати пам’ять жертв Другої світової і привітати ветеранів

07 тра 18:17

Детальніше
Будівництво нового приміщення ірпінського дитсадка «Віночок» (фото)

07 тра 17:43

Детальніше
У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

07 тра 16:34

Детальніше
Ірпінські комунальники готують міське кладовище до поминальних днів (відео)

07 тра 15:58

Детальніше
Інвестиційна рада Ірпеня пропонує провести в місті фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

07 тра 15:08

Детальніше
В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

07 тра 14:04

Детальніше
За добу в Приірпінні зареєстрували 24 випадки коронавірусної хвороби та 246 одужань

07 тра 13:19

Детальніше
Всі новини