Очільники Ірпеня обговорили з жителями вул. Котляревського плани щодо благоустрою

64748138 13220979 O

Найближчим часом мешканцям чотирьох будинків по вулиці Котляревського в Ірпені буде надано для погодження проект благоустрою прибудинкових територій і ремонту покрівель. Про це після зустрічі очільників міста з жителями повідомив на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.  

«На звернення мешканців вулиці Котляревського, 54, 54-а та 63, 65 і з ініціативи в. о. міського голови, депутата від округу Анастасїї Попсуй провели зустріч із обговорення питань благоустрою прибудинкових територій, асфальтування проїзду до під’їздів, будівництва тротуарів, освітлення та ремонту покрівель. Найближчим часом надамо жителям проектне рішення на погодження, після чого розпочнемо роботи», – зазначив посадовець.

Нагадаємо, раніше Анастасія Попсуй повідомила про те, що в рамках благоустрою мікрорайону СМУ, розпочатого в цьому році, на вул. 10-та лінія впорядкували територію навколо бювету, заасфальтували вулиці – 10-ту й 11-ту лінії, завершили благоустрій двору на вул. Покровській, 2, 4, 6, 8, розпочали ремонт даху на Северинівській, 121.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!