Охочих придбати колишню колонію в Коцюбинському не знайшлося. Ціну знизили вдвічі

Img 8296 1024x575

Перша спроба Міністерства юстиції України продати з аукціону Ірпінський виправний центр (№132), розташований у Коцюбинському (Київщина), виявилася невдалою – охочих придбати майновий комплекс протягом місяця не знайшлося, призначені на 16 березня торги не відбулися. Про це повідомив глава Мін’юсту Денис Малюська.  

За його словами, потенційні покупці вважають запропоновану стартову ціну (220,2 млн грн) надто високою, тому її знизили й ще раз спробують продати колишню колонію у квітні.

«Потенційні покупці розцінили стартову ціну як зависоку і заявки не подали. Аукціон переноситься на квітень із зниженням стартової ціни. На жаль», – написав міністр на своїй сторінці у фейсбуці.

За інформацією Фонду державного майна України, стартова ціна об’єкта зменшилася відразу вдвічі – до 110105794 грн. Заявки прийматимуть протягом місяця.

Нагадаємо, площа будівель Ірпінського виправного центру, який припинив свою профільну діяльність у серпні 2019 р., – більш ніж 28 тис. кв. метрів, загальна площа земельних ділянок – 8,3 га. Продаж цього майнового комплексу, за задумом керівництва Мін’юсту, мав стати початком т. зв. «великої приватизації в’язниць», у рамках якої планують розпродати 35 законсервованих закладів пенітенціарної системи.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!