Реклама

Окупанти призначили «секретарем» Маріупольської міськради Хармишева, якого Карплюк вигнав із «Ірпіньжитлоінвестбуду»

Imgonline Com Ua Bigpicture Fpqaud4tlr

Російські окупанти призначили «секретарем» міськради Маріуполя колаборанта Євгена Хармишева, який при владі регіоналів був начальником комунального підприємства «Ірпіньжитлоінвестбуд». Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі заступник Ірпінського міського голови Ігор Дворніков.

«Цього зрадника потрібно зробити «популярним». Як тільки мером Ірпеня став Володимир Карплюк, він звільнив Хармишева і призначив на цю посаду мене. З цієї посади я пішов на посаду заступника Ірпінського міського голови, де й працюю наразі. Хармишев після цього намагався організовувати корупційні схеми, посилаючись на своє колишнє місце роботи. Але був посланий місцевою владою Ірпеня вслід за російським кораблем», – розповів Дворніков.

За його словами, «враховуючи, що в Ірпені в Хармишева залишилося багато знайомих, всі вони мають дізнатися, що це не людина, а тварина – тільки так можна охарактеризувати цього покидька, який почав працювати з рашистами в Маріуполі, що страждає від гуманітарної катастрофи».

Також Дворніков зауважив, що, за його інформацією, підприємці Ірпеня оголосили винагороду «за голову» колаборанта Хармишева, зокрема 20 тис. доларів за його передачу працівникам Служби безпеки України.

Як повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, на зібрання, під час якого було «сформовано» маріонеткову «владу» міста, загарбники зігнали багатьох депутатів та інших представників місцевого самоврядування. «Головою» міста призначили депутата міської ради від забороненої ОПЗЖ Костянтина Іващенка. Крім того, це фейкове збіговисько «ратифікувало результати референдуму 2014 року» і проголосило Маріуполь частиною т. зв. «ДНР».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама