Реклама

Олександр Маркушин: «До кінця 2024 року вирішимо проблему переповнених класів в ірпінських школах»

Imgonline Com Ua Resize Bfas2tbgje 1

Команда «Нових Облич» поставила перед собою завдання протягом трьох років вирішити проблему переповнених класів в ірпінських школах: у місті будуть збудовані та відкриті дві повноцінні школи та новий корпус ліцею №3. Про це заявив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«На сьогодні ми разом з головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком та всією нашою командою «Нових Облич» поставили перед собою чітке завдання – до кінця 2024 року вирішити питання переповнених класів в ірпінських школах, – написав мер на своїй фейсбук-сторінці й на телеграм-каналі. – До кінця 2024 року в Ірпені будуть збудовані та відкриті дві повноцінні школи та новий корпус ліцею №3».

Маркушин зазначив, що на останній сесії міськради, яка відбулася 23 грудня, «місто безкоштовно прийняло в комунальну власність земельну ділянку площею 2,3 га».

«Йдеться про територію колишнього заводу «Ірпіньмаш» на вулиці Садовій, 94. Ми довго вели перемовини із власником цієї землі й дуже вдячні йому за такий крок на підтримку нашої громади. Вже зараз розробляється проєкт нової великої школи на 1500 учнів. У березні представлю його вам, і одразу почнеться будівництво. Школу на вулиці Садовій плануємо відкрити у 2024 році. Також уже завершується проєктування корпусу для початкової школи на 700 місць Ірпінського ліцею №3. Будуватимемо його наступного року, а відкриття заплановано на 2023 рік. І крім того, триває будівництво школи у мікрорайоні «Синергія Сіті». Це буде комунальна школа на 1200 учнів. Очікуємо її відкриття також до кінця 2024 року», – розповів міський голова.

Він нагадав, що цього року був відкритий новий корпус Ірпінської школи №1 на 900 учнів. «Збудували ми його за півтора року і виключно за кошти місцевого бюджету. Це фактично нова повноцінна школа із найбільшим у місті спортзалом, власною їдальнею, бібліотекою, гімнастичною залою та актовим залом», – відзначив мер.

«Ще раніше, у 2018-му, ми відкрили добудований корпус на 19 класів Ірпінської школи №17 та надбудували поверх на 9 класів у школі №2. А ще у 2017-му був відкритий Ірпінський ліцей інноваційних технологій, а у вересні 2019-го – Ірпінський академічний ліцей НУБіП. У цих закладах навчаються діти з 7 до 11 класу», – додав він.

«Я впевнений, з вашою підтримкою у нас все вийде! Зроблені справи за останні 6 років – цьому яскравий доказ», – підкреслив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Юних ірпінців запрошують на шаховий турнір 

Сьогодні, 19:01

Детальніше
Дизайнер журналу "ТОП-100 впливових людей Київщини" бореться за перше місце у всеукраїнському конкурсі

Сьогодні, 17:24

Детальніше
Сьогодні на ірпінській набережній відбувся  забіг «ILIT Run Fest»

Сьогодні, 16:00

Детальніше
Орієнтувальники клубу «Kyiv Region» вибороли 37 нагород на змаганнях «KYIV CITY RACE»

Сьогодні, 12:34

Детальніше
Цими вихідними в Ірпені відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle Park (фото)

Сьогодні, 12:27

Детальніше
«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама