Олександр Маркушин і депутати Ірпінської міськради посадили в сквері Мами два десятки дерев (фото)
17 Nov 14:31, 2021
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин разом із депутатами міськради посадив у сквері Мами два десятки дерев. Про це він розповів на своїй сторінці у фейсбуці.
«Майже три місяці тому, у День Незалежності України, ми відкрили в Ірпені один із найзатишніших скверів – сквер Мами. Ще тоді я пообіцяв, що зовсім скоро ця зона відпочинку стане ще більш зеленою. Слово тримаю. Разом із депутатами того округу від партії «Нові обличчя» Олександром Пащинським та Антоном Довгополом висадили у сквері Мами нові дерева – липи, клени, граби. Загалом два десятки нових 7–10-літніх дерев 3,5–5 метрів заввишки. Дерева здорові, дужі, тому вже навесні тішитимуть мешканців мікрорайону свіжою зеленню і приємним затінком», – зазначив мер.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257670975_3251684411784725_343743925179718176_n-682x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257379143_3251684565118043_6996625654477791277_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/258104751_3251684428451390_5632498265367706258_n-682x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257604500_3251685221784644_5217384378496220237_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257857395_3251684588451374_3211147642996682553_n-682x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257631144_3251685268451306_8270309754025105994_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/258143633_3251685581784608_4815144093169141998_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257629175_3251685501784616_1635053255462998372_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/258136370_3251688011784365_1262389337106466611_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257928469_3251688008451032_3274326862134177692_n-682x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257685896_3251688258451007_3819782308582372492_n-682x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257991475_3251687998451033_6024837414884021459_n-682x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/11/257789120_3251688158451017_5658049222257714555_n-682x1024.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!