Олександра Маркушина і Дмитра Сухомлина відзначили як найактивніших партнерів «Добробату» (фото)

Photoeditorsdk Export (1)

У київському концерт-холі «Stereo Plaza» відбулося нагородження нагрудними «Знаками Пошани» волонтерів добровольчого будівельного батальйону «Добробат» і відзначення партнерів проєкту. Серед найактивніших партнерів подяки отримали Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і заступник директора комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь»» Дмитро Сухомлин.

Нагадаємо, 19 червня Олександр Маркушин підписав із засновниками «Добробату» Віктором Андрусівим і Ростиславом Смірновим Меморандум про співпрацю, і вже два місяці добробатівці розбирають у місті завали та ремонтують будинки. КП «УЖКГ «Ірпінь»» активно співпрацює з волонтерами: комунальники надають техніку та вивозять сміття.

Організатори проєкту також відзначили подяками медіаамбасадорів та представників компаній і держорганів, які підтримують «Добробат».

Святковий настрій учасникам урочистостей створив «культурний десант»: поет і музикант Коля Сєрга, репер ЯрмаК, актор і шоумен Даніель Салем, cкрипаль Мойсей Бондаренко та гурт «Sestra».


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300