Олександра Маркушина і Дмитра Сухомлина відзначили як найактивніших партнерів «Добробату» (фото)
22 Aug 17:51, 2022
У київському концерт-холі «Stereo Plaza» відбулося нагородження нагрудними «Знаками Пошани» волонтерів добровольчого будівельного батальйону «Добробат» і відзначення партнерів проєкту. Серед найактивніших партнерів подяки отримали Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і заступник директора комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь»» Дмитро Сухомлин.
Нагадаємо, 19 червня Олександр Маркушин підписав із засновниками «Добробату» Віктором Андрусівим і Ростиславом Смірновим Меморандум про співпрацю, і вже два місяці добробатівці розбирають у місті завали та ремонтують будинки. КП «УЖКГ «Ірпінь»» активно співпрацює з волонтерами: комунальники надають техніку та вивозять сміття.
Організатори проєкту також відзначили подяками медіаамбасадорів та представників компаній і держорганів, які підтримують «Добробат».
Святковий настрій учасникам урочистостей створив «культурний десант»: поет і музикант Коля Сєрга, репер ЯрмаК, актор і шоумен Даніель Салем, cкрипаль Мойсей Бондаренко та гурт «Sestra».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300468393_3467276796892151_6512113273162986212_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300849646_3467274846892346_5986757726862884335_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300742185_3467275770225587_5240006414823002735_n-1024x572.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300766156_3467275480225616_4111141559137299098_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300462349_3467275580225606_178318758372244279_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300609579_3467276283558869_7806090816199689971_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300571184_3467276303558867_2291788510549269773_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300581986_3467276290225535_1866338382404309349_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300021430_3467274953559002_5087577440366403167_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300607032_3467275806892250_634632471675219360_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300746141_3467276590225505_957816650432088905_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300417857_3467275216892309_8047824386032992036_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300594542_3467276603558837_6791531460868031079_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300749950_3467276616892169_4170854691997708957_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300455964_3467275133558984_2366135482112447130_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300898945_3467275226892308_3312516427538051820_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300812063_3467275306892300_2049024799147334502_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300491780_3467275326892298_4552721223093550304_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300779318_3467275406892290_2813539287030538113_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300459297_3467274943559003_8184231432603526303_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300640435_3467274940225670_5236402812782107418_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300443459_3467275503558947_1686876670683680070_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300773490_3467275040225660_2164753572946707436_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/300564113_3467276833558814_6159543186828622190_n-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!