Ірпінський міський голова, командир Добровольчого формування територіальної громади Олександр Маркушин отримав чергове військове звання капітана запасу. Воно було присвоєне наказом виконувача обов’язків командувача військ Оперативного командування «Північ» Олега Рвача.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/image.jpeg)
Капітанські погони меру Ірпеня вручили сьогодні під час урочистого зібрання з нагоди Дня Збройних сил України в Бучанському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. У свою чергу, Олександр Маркушин привітав зі святом військовослужбовців центру та вручив їм грамоти виконавчого комітету Ірпінської міської ради.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-06_14-34-16-1024x768.jpg)
Нагадаємо, 24 березня Президент України нагородив Олександра Маркушина орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!