Олександр Маркушин привітав Ірпінську громаду з Великоднем (фото)
02 May 15:23, 2021
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин привітав жителів громади з найбільшим християнським святом.
«Щиро вітаю усіх зі світлим Великоднем! Нехай радість Христового Воскресіння принесе добро, злагоду, добробут і мир кожній родині Ірпінської громади. Нехай навіть у цей нелегкий час на ваших серцях завжди буде затишок і щира віра. Будьте здоровими і щасливими! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» – написав мер на своїй сторінці у фейсбуці та на телеграм-каналі.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/180957220_1902715899903612_6912734214747120654_n-1024x512.jpg)
Він розповів, що до Великодніх свят парки і центральну площу Ірпеня прикрасили писанки з орнаментами нашого регіону. «Одна із них розфарбована за мотивами брендбуку міста. Впевнений, її ви одразу впізнаєте», – зазначив міський голова.
«Дуже прошу бережно ставитися до цієї краси. Гарних усім свят!» – додав Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/181012238_1902898119885390_2257331639814058771_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/180496623_1902898169885385_2285964462453392901_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/181135223_1902897916552077_6820854393043429613_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/181590867_1902897963218739_6037956174687513896_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/180872238_3079786335641201_3836180158872291518_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/181700126_1902898429885359_6392130304853792845_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/181814571_1902897883218747_8427701509631629205_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/180920667_3079787805641054_5142030129850173082_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/180882631_1902897933218742_725423309911465576_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/182000921_1902898023218733_1341363458633683409_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/180917279_1902897999885402_2498467350628627371_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/181489553_1902898273218708_6786610438682713745_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/180438319_1902898236552045_1385514619431497538_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/05/181862454_1902898199885382_5188263641131921959_n.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!