Олександр Маркушин привітав із професійним святом працівників Податкового університету (фото)

Photoeditorsdk Export (1)

Сьогодні в Державному податковому університеті відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, в яких узяли участь керівники Бучанської райдержадміністрації, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і керуючий справами виконкому Ірпінської міськради Дмитро Негреша.

«Мав честь бути запрошеним до Державного податкового університету на урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Щиро радію, що наша Альма-матер вистояла у найважчі часи і продовжує бути яскравою освітньою візитівкою нашого міста. Переконаний, що це лише завдяки людям, які є її душею та водночас міцним незламним фундаментом», – зазначив мер Ірпеня на своїй сторінці у фейсбуці.

У привітальному слові на урочистому зібранні Олександр Маркушин зазначив, що «університет – це серце міста героїв».

«Сьогодні я точно можу сказати, що у нас героїчний університет. І кожен із вас для мене герой. У нас разом із ректором були інші плани на цей рік щодо розвитку університету, але війна внесла свої корективи, і на сьогоднішній день головне – відбудова. Відбудова міста не може бути без відбудови нашого прекрасного університету. Я впевнений, що допоможе і Міністр фінансів, і Офіс Президента. На сьогоднішній день дуже потужно Ірпеню допомагає наша обласна військова адміністрація, наш губернатор. Нас чують. І якщо ми всі будемо разом працювати єдиною командою, нам усе вдасться дуже швидко», – підкреслив міський голова.

Олександр Маркушин вручив в. о. ректора університету Валентині Унинець-Ходаківській медаль «За заслуги перед містом Ірпінь», а найкращим викладачам вишу – грамоти й подяки від Ірпінської міської ради.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300