Реклама

Олександр Маркушин привітав поляків із Днем Незалежності їхньої країни

312662832 557802816344796 3434015331121365563 N

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин привітав польських партнерів Ірпеня та всіх поляків із Днем Незалежності їхньої країни. 

«Ірпінь вітає дружній польський народ із Днем Незалежності Польщі! Це нагода подякувати польським родинам, польським громадам, польським благодійникам і польській владі за підтримку України і українців у цей складний для нас час. Зараз між нашими країнами стерто кордони. Їх стерло добро, щирість і гостинність польського народу. Ми цього ніколи не забудемо!» – йдеться у привітанні, опублікованому на сторінці Маркушина у фейсбуці.

«Особливі вітання сьогодні надсилаю Послу Польщі в Україні та Посольству України в Польщі, нашим партнерам з PGZ (Polska Grupa Zbrojeniowa), нашій побратимській громаді міста Піш, дружній громаді міста Кельце та громадам Ґданська, Ґдині й Сопота, з якими ми нещодавно ініціювали створення Асоціації громад України та Польщі для більш тісної дружньої співпраці між нашими населеними пунктами. Дякуємо за тісну співпрацю Адаму Смульскі, Тамілі Шутак, Олені Міщенко, Михайлові Красюку, Петрові Гжеляку. З Днем Незалежності, Польще!» – наголосив мер Ірпеня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама