Олександр Маркушин привітав працівників Ірпінської міськради з Днем місцевого самоврядування
07 Dec 11:57, 2022
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин привітав працівників міськради з Днем місцевого самоврядування.
«Бути водночас психологом, соцпрацівником, правозахисником, фахівцем із законодавства та господарських тонкощів і не тільки. Все це – про моїх колег, велику команду професіоналів, яка працює в апараті Ірпінської міської ради. Сьогодні, у День місцевого самоврядування, я хочу висловити своє захоплення цими людьми», – зазначив мер на своїй сторінці у фейсбуці.
Він підкреслив, що «їхня робота завжди була вкрай відповідальною, але після 24 лютого навантаження на них зросло в сотню разів».
«Ви й не уявляєте, скільки людей приходить зараз до міськради вирішувати свої проблеми, залагоджувати питання, скільки документів потрібно опрацювати, на скільки листів відповісти. І все це «на вчора». І вони працюють. Часто без обіду, часто після закінчення робочого дня, у вихідні. Шановні мої колеги, хочу, щоб ви знали, я дуже ціную це! Ціную кожного з вас. Бо саме на вас і на вашій щоденній роботі тримається наше місто і наша громада», – відзначив міський голова.
«Вітаю вас з професійним святом! Бажаю більше вдячності і розуміння від людей, злагоди в родинах, добробуту в оселях та, звісно, миру!» – наголосив Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/318540813_593185282806549_3808511200194619827_n-1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/318309018_593186179473126_8695415119913678428_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/317747176_593186292806448_6985650902884098107_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/318063743_593185839473160_287303829653211532_n-1-1024x683.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!