Олександр Маркушин привітав ірпінських рятувальників із професійним святом (фото)

Photoeditorsdk Export

Міський голова Ірпеня Олександр Маркушин привітав із професійним святом рятувальників із ірпінської 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Він вручив їм відзнаки, премії, спеціальні пожежні костюми та ключі від пожежного автомобіля, який Ірпінській міськраді передали з Австрії. Також із нагоди свята міська влада долучилася до облаштування нової кухні для рятувальників.

«Щороку 17 вересня ми дякуємо рятувальникам за їхню вкрай важку, ризиковану і важливу працю. Цього року наші слова вдячності набули інших масштабів і глибини. Висока цінність роботи рятувальника, яку, можливо, раніше хтось не до кінця усвідомлював, зараз, під час війни, стала як ніколи явною для кожного українця», – зазначив мер на своїй сторінці у фейсбуці.

«Бажаю нашим хлопцям міцного здоров’я, спокійних чергувань, надійних колег, вдячності від людей і такого очікуваного миру! Нехай ваші рукави завжди будуть сухими, а телефонні дзвінки у пожежній частині лунають тільки з приємних приводів! З професійним святом, Герої!» – написав Олександр Маркушин.


Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300