Олександр Маркушин спростував «сенсацію» про «скандал» в Ірпінській школі №1

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин спростував опубліковану в соцмережі недостовірну інформацію про нібито примушування батьків 9-класників школи №1 переводити дітей в інші навчальні заклади. Про це він написав на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.

«Сьогодні у групі “Ірпінь Daily / Ирпень” Михайлина Скорик-Шкарівська опублікувала інформацію про те, що “У сш №1 в центрі Ірпеня, якій до 1 вересня обіцяли новий корпус, – страшний скандал…” Так от, насправді ніякого скандалу немає. Насправді 10–11 класів в Ірпінській школі №1 не було вже цього навчального року з тієї причини, що не набралась достатня кількість дітей. Зараз є два 9-х класи, де навчається 45 учнів. Перейти в 10-й клас виявили бажання поки лише 8 учнів! Решта дітей будуть вступати у виші або переводитися в ірпінські ліцеї. Ще з січня дітям і батькам було роз’яснено, що у випадку, якщо в 10-й клас переходитимуть менше 15 дітей, то створити окремий клас буде неможливо. Всі про це знали. Якщо дітей буде 15 і більше, то буде створено окремий 10-й клас», – зазначив Маркушин.

«Щодо класної кімнати, то ніхто нічого ні в кого не забирав! Якщо учнів буде близько 15-ти, то і класні кімнати будуть адаптовані під кількість учнів. У більші перейдуть ті класи, де більше дітей. І це логічно. Ну і також хочу наголосити, що навчальний рік ще не завершено. Документів про закінчення 9-х чи 11-х класів школи ще не отримали! Тому дуже прошу не робити сенсацій там, де їх немає і не може бути», – додав він.

За словами першого заступника мера, новий корупус школи №1, про який згадано в дописі Скорик-Шкарівської, «зараз у процесі будівництва». «Наступного тижня окремо про це прозвітую», – зазначив Олександр Маркушин.

Також він зауважив, що не мав можливості роз’яснити ситуацію безпосередньо в групі «Ірпінь Daily / Ирпень», оскільки його особисту сторінку там заблокували.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Поліція відкрила кримінальне провадження відносно водія, який збив дитину в Ірпені

14 лип 20:35

Детальніше
Зоозахисники Приірпіння інформують, як поводитися біля гнізд лебедів і качок

14 лип 19:57

Детальніше
Ірпінці протестували під Верховною Радою проти несправедливого районування (відео, фото)

14 лип 19:02

Детальніше
Олександр Маркушин дав доручення розробити стратегію розвитку медицини Ірпінської ОТГ (відео)

14 лип 17:26

Детальніше
Ірпінський міськвиконком скасував містобудівні умови для багатоповерхівки в приватному секторі

14 лип 16:29

Детальніше
За добу в Приірпінні — 5 нових випадків коронавірусної хвороби і 30 одужань

14 лип 13:41

Детальніше
В Ірпені зводять вже п'ятий поверх медцентру (відео)

14 лип 13:08

Детальніше
Головний лікар ірпінської первинної медицини роз'яснив, як пройти тест на коронавірус

14 лип 09:35

Детальніше
Всі новини