Олександр Маркушин: Територіальна оборона Ірпеня назавжди ввійде в історію України

Photoeditorsdk Export

Територіальна оборона Ірпеня назавжди ввійде в історію нашої держави. Про це сьогодні, в День тероборони України, написав на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Ірпеня, командир добровольчого формування Ірпінської громади Олександр Маркушин.

«У березні ворог безперешкодно пройшов Бучею, Немішаєвим, Бородянкою, але для окупації Києва йому потрібно було взяти Ірпінь. Ціною життя 39 бійців ТрО Ірпеня вдалося зупинити ворога на шляху до столиці. Перші три дні війни оборону Ірпеня тримали виключно Сили Тероборони. Герої нашого часу дали бій рашистам на усіх блокпостах Ірпінської громади: «Жираф», «Караван-Гала», «Синергія», «Стоянка»», – зазначив мер.

Він наголосив, що пишається тим, що «мав нагоду стояти з цими мужніми чоловіками пліч-о-пліч, щодня тиснути їм руки і разом відстоювати нашу громаду і наше місто».

«На моїх очах наші тероборонівці здійснили стільки подвигів, що не вистачить однієї книги. Це справжні патріоти своєї країни, які готові були віддати найцінніше за свою землю. І деякі таки, на жаль, віддали… Схилімо сьогодні голови перед тими, хто поліг у боях за Ірпінь, Київщину та всю нашу Україну. Їхній подвиг не маємо права забути! Вічна пам’ять загиблим тероборонівцям! Шана хлопцям, які продовжують боронити рідні міста та села від окупанта!» – написав Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300