Олександр Маркушин відвідав ірпінську багатодітну родину (фото)
03 Mar 17:16, 2020
Перший заступник міського голови Олександр Маркушин відвідав ірпінську багатодітну родину та привітав матір-героїню Тетяну Олексієнко з прийдешнім святом 8 Березня.
«Сьогодні мав нагоду завітати в гості до чудової ірпінської родини Олексієнків, де виховуються 7 дітей! Напередодні свята 8 Березня спробували подарувати цій великій дружній сім’ї трошки радості – привітали маму, а діткам привезли солодкі подарунки. Обговорили і багато важливих нагальних питань, зокрема фінансову допомогу. Запланували наступну зустріч найближчим часом», – повідомив Олександр Маркушин після зустрічі.
Він підкреслив, що «такі родини варті уваги і поваги всієї нашої громади».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/87988649_2700501930236312_1971808537721962496_o-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/87991931_2700501920236313_374823101591977984_o-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/03/88363666_2700502130236292_1234566900168523776_o-1024x683.jpg)
Нагадаємо, в подружжя Олексієнків – четверо синів і три доньки. Нещодавно Указом Президента України Тетяні Олексієнко було присвоєне звання «Мати-героїня».
Фото Олега Гриба