Олександр Маркушин: «Зовсім скоро можна буде всім повертатися додому» (відео)

Photoeditorsdk Export (4)

Ірпінська міська влада й комунальні служби за підтримки обласної військової адміністрації в цілодобовому режимі відновлюють критичну інфраструктуру міста, щоб його мешканці могли якнайшвидше повернутися додому. Про це розповів у відеозверненні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Ми працюємо зараз у режимі 24/7 і максимально робимо все можливе й неможливе, щоб швидше відновити всю нашу критичну інфраструктуру. Уже дуже багато зроблено роботи: на 80% підключена в будинках електроенергія, на 20% підключене газопостачання, майже на 100% працює водопостачання та водовідведення. Працюють уже декілька супермаркетів, і кожного дня відкриваються все нові й нові. Потихеньку повертається бізнес. Ми привели в порядок наші вулиці й усі парки. Доробляємо ямковий ремонт, ремонт тротуарних зон», – сказав мер.

За його словами, у відновленні життя міста «дуже потужно допомагає Київська обласна адміністрація, дуже потужно підставляє плече губернатор».

Маркушин пообіцяв до кінця тижня повідомити, «коли, куди і якими маршрутами можна повертатися». Зокрема, за словами мера, містян будуть зустрічати на залізничному вокзалі й далі розвозитимуть автобусами.

«Сьогодні вже бачив у нашому парку дітей, які гуляють, які посміхаються. Я дуже хочу, щоб максимально всі повернулися, – зазначив міський голова. – Уже зовсім скоро можна буде всім повертатися додому».

«Далі в нас дуже велика робота з відновлення будівель, шкіл, садочків і ваших осель», – додав Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!