Олександр Пащинський показав, що залишилося від його спортивних нагород після приходу в Приірпіння рашистів (фото)

286778749_5346734175379070_4411497487411903881_n

Депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський – майстер спорту міжнародного класу з мотокросу, багаторазовий чемпіон України, срібний і бронзовий призер чемпіонатів Європи – опублікував фото, на яких видно те, що залишилося від його численних спортивних нагород.

Нагадаємо, будинок спортсмена зруйнували російські окупанти. При цьому було знищено більш ніж 100 здобутих ним кубків і 200 медалей різного рівня.

«Кубок Чемпіонату Європи. На жаль, тільки такі спогади залишаються після орків у нашому місті!» – прокоментував Пащинський це фото.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Коцюбинчанин Іван Ющенко здобув бронзу на чемпіонаті Європи з ММА

05 жов 20:49

Детальніше
Журналістка ITV ініціювала збір коштів на теплий одяг і взуття для бригади ЗСУ, в якій служить її батько (відео)