Олександр Павлюк: «Наші війська закріпилися на межі Ірпеня, але є загроза контратаки» (відео)

imgonline-com-ua-BigPicture-SRg8m3eclRvRT8

Українські військові контролюють усю територію Ірпеня, проте угруповання ворога ще доволі потужне й залишається загроза його контрнаступу на місто. Про це в ефірі «5 каналу» розповів керівник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

«Наші війська продовжують активну фазу наступальної операції, звільнена певна територія, населені пункти – наприклад, Ірпінь, який повністю контролюється. Учора наші війська звільнили Ірпінь від ворога та закріпилися на кордонах міста, але є загроза контратаки. Ми сьогодні робимо заходи, щоб нівелювати цю загрозу. Окрім цього, міста-супутники Ірпеня ще знаходяться під окупацією», – сказав Павлюк.

«Я думаю, найближчим часом будуть звільнені й решта міст-супутників. Ми все робимо для цього», – зазначив він.

За словами Павлюка, вороже угруповання на київському напрямку залишається доволі потужним.

«Ми спостерігаємо досить активне перегрупування військ противника. Розглядаємо різні варіанти: ротацію підрозділів, які втратили боєздатність, а також можливе перекидання на інші напрямки», – повідомив керівник адміністрації.

Він зауважив, що у зв’язку з цим повернення місцевого населення в Ірпінь наразі передчасне. «Ми повинні закінчити операцію, розмінувати місто, зробити все, щоб люди могли безпечно повернутися до своїх домівок – на жаль, тільки тих, які залишилися після обстрілів ворога», – пояснив Павлюк.

Він також відзначив, що загалом «ситуація на Київщині залишається складною, але повністю контрольованою нашими військами».

«Продовжуються обстріли інфраструктури. Концентрація обстрілів іде в першу чергу на склади пального, щоб максимально вибити логістичне забезпечення та створити гуманітарну кризу. На тимчасово окупованій території продовжується терор стосовно місцевого населення: відбуваються обстріли житлових будинків, грабунки, захоплення й утримання місцевих жителів», – розповів Олександр Павлюк.


П
ідписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!