Олександр Шовковський на стадіоні в Ірпені закликав спортивну спільноту єднатися на підтримку України (відео)

photoeditorsdk-export

Зірка українського футболу Олександр Шовковський записав на зруйнованому стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відеозвернення із закликом до єдності спортивної спільноти на підтримку України та до бойкоту російських спортсменів.  

«Це футбольний стадіон у місті Ірпінь. Раніше тут тренувалося нове покоління українських футболістів. А тепер він покинутий через війну, – сказав Шовковський. – Я знаю: голкіпер захищає ворота від м’яча противника. Але як їх захистити від ворожої російської ракети? Я знаю, що вболівальники можуть приймати гравця чи ні. Але як прийняти цю нестерпну тишу на трибунах?»  

«Сьогодні росія продовжує війну в Україні, а російські спортсмени продовжують мовчати. І це мовчання – тиха підтримка терору. Я звертаюся до всіх, кого об’єднує любов до спорту! Ми не маємо мовчати! Усі ми, весь демократичний світ – єдина збірна в боротьбі за перемогу над злом! Діліться своїми постами із хештегами кампанії (#BoycottRussianSport, #TurnOffRussia, #StandWithUkraine, #StopWar). Закликайте до бойкоту російських спортсменів. Підтримуйте Україну на спортивному фронті. Мовчання вбиває!» – наголосив легендарний голкіпер.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!