Ольгу Матюшину судитимуть за аферу з держсубвенцією в Коцюбинському

photo_2021-03-13_16-28-24

Ексголову Коцюбинського Ольгу Матюшину судитимуть за аферу з державною субвенцією. Йдеться про розкрадання 750 тис. грн, які мали піти на будівництво футбольного поля в селищі.

Як повідомляється на сайті Ірпінського міського суду, судовий процес над Ольгою Матюшиною почнеться 13 липня о 15:00. Колишній чиновниці інкримінують службову недбалість.

Нагадаємо, історія зі зникненням у Коцюбинському держсубвенції почалася ще наприкінці 2017 року, коли з держбюджету було виділено 749,5 тис. грн на будівництво майданчика для мініфутболу по вул. Бакала, 1. Тоді Матюшина перерахувала всі ці кошти фірмі-підряднику, хоча на той час майданчик не міг бути побудований.

У тексті підозри, врученої Матюшиній у березні цього року, зазначалося, що гроші виділило Коцюбинській селищній раді Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, включивши на прохання Матюшиної її проєкт спорудження спортмайданчика до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України». Після цього селищна голова підписала договір із ТОВ «Мір-Агрос», яке зобов’язалося побудувати об’єкт протягом року, і в той же день перерахувала цьому підприємству всю суму, отриману від держави.

«Однак роботи, передбачені договором, за які перераховано грошові кошти ТОВ “Мір-Агрос”, не виконані, оскільки Матюшина О.В. достовірно знала, що договір із проєктною організацією на виготовлення проєктної документації на будівництво спортивного майданчика не укладався, відповідно, проєктна документація ніким не розроблялась, експертиза проєктної документації не проводилась, проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва об’єктів фізичної культури та спорту в смт Коцюбинське по вул. Бакала, 1 відсутній», – зазначено в підозрі Матюшиній.

При цьому підкреслюється, що Матюшина підписала договір і перерахувала кошти, «усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій